Afgelopen events van Sjieke Bazen

Vrijdag

7

Juni

Beleef Schaijk

Kapelanieplein - Schaijk

Zaterdag

25

Mei

Emporium

Emporium - Wijchen

Zaterdag

27

April

Het Foute Oranjefeest

Arhem De Trans - Arnhem

Vrijdag

26

April

Koningsnacht Sint Oedenrode

Kerkplein Sint-Oedenrode - Sint Oedenrode

Vrijdag

26

April

Koningsnacht

Café Gij & Ik - Gemert

Vrijdag

29

Maart

Besloten feest

Select stallenbouw - Wijchen

Zaterdag

23

Maart

Maffia Party

Cafe de Hei - Vianen

Zaterdag

16

Maart

Besloten feest

Café Zaal De Paal - Erp

Vrijdag

15

Maart

Kroegtijgers x Villa Fiesta

Villa Fiesta - Eindhoven

Vrijdag

8

Maart

Halfvasten Zeeland

Zeeland - Zeeland

Vrijdag

1

Maart

Winterkermis Liessel

Feesttent Liessel - Liessel

Dinsdag

13

Februari

Carnaval Odiliapeel

Beukenhof Café-Zalen De - Odiliapeel

Maandag

12

Februari

Carnaval Loverz

Shique de luxe - Schaijk

Maandag

12

Februari

Zot dur mekoar

Multifunctioneel centrum de Koppelinck - Geffen

Maandag

12

Februari

After Party Dweiltocht

De Directeur - Mill

Maandag

12

Februari

Optocht Schaijk afterparty

Schaijk - Schaijk

Maandag

12

Februari

Optocht Langenboom

Mill - Mill

Zondag

11

Februari

CV Cafe Witte Gij't Eindhoven

Witte gij't - Eindhoven

Zondag

11

Februari

Carnaval Elst

Het Wapen Van Elst - Elst

Vrijdag

9

Februari

Confettival (Bavaria Bierhal)

Bavaria Bierhallen - Eindhoven

Donderdag

8

Februari

Carnavalsfeest Udens College

Carnavalstent De Knoerissen - Uden

Vrijdag

2

Februari

Lagerhuis Mill

Het Lagerhuis - Mill

Zondag

17

December

Koster op zondag

Café-Zaal de Koster - Reusel

Vrijdag

8

December

Winterfestival

Langenboom - Langenboom

Zaterdag

25

November

Cafe Toff

Café Toff - Asten

Zaterdag

14

Oktober

Besloten feest

Sint Hubert - Sint Hubert

Zaterdag

7

Oktober

Besloten feest

Angeren - Angeren

Zaterdag

23

September

Uncle Buck Kermis

Uncle Buck - Someren

Vrijdag

15

September

Kermis Mill Lagerhuis

Het Lagerhuis - Mill

Vrijdag

15

September

Feestweekend

Eetcafe Jaykes - Bergen

Zondag

10

September

Total Loss

Aquabest - Best

Zaterdag

9

September

Total Loss

Aquabest - Best

Zaterdag

2

September

Hoessenbosch Festival

Openluchttheater Hoessenbosch - Berghem

Zaterdag

26

Augustus

Boecult

Boekel - Boekel

Vrijdag

25

Augustus

Kermis Zeeland

Tent bij Herberg D'n Brouwer

Donderdag

24

Augustus

Introductieweek HAN Studenten

Goffertstadion - Nijmegen

Dinsdag

22

Augustus

Circus Fest

Faberplein B.V. - Nijmegen

Vrijdag

4

Augustus

Brightside

Bright-Side B.V. - Deurne

Vrijdag

21

Juli

Rade aan de Kade

Waalkade Nijmegen - Waalkade

Donderdag

20

Juli

Rade aan de Kade

Waalkade Nijmegen - Waalkade

Woensdag

19

Juli

Rade aan de Kade

Waalkade Nijmegen - Waalkade

Dinsdag

18

Juli

Rade aan de Kade

Waalkade Nijmegen - Waalkade

Maandag

17

Juli

Rade aan de Kade

Waalkade Nijmegen - Waalkade

Zondag

16

Juli

Rade aan de Kade

Waalkade Nijmegen - Waalkade

Zaterdag

15

Juli

Rade aan de Kade

Waalkade Nijmegen - Waalkade

Zaterdag

1

Juli

ParkCity Live Dance Stage Presents: Sjieke Bazen

Park Bekkerveld - Heerlen

Vrijdag

30

Juni

Eindejaarsfestival 2023

SCIENCE PARK - Amsterdam

Zaterdag

24

Juni

Spel Zonder Grenzen

Evenemententerrein Lienderweg - Asten

Zaterdag

17

Juni

Damestoernooi DWSH

sv DWSH’18 - Wilbertoord

Zaterdag

3

Juni

Aktiepop

Lithoijen - Lithoijen

Vrijdag

2

Juni

Le Dub Toernooi

Sportpark Budel - Budel

Vrijdag

26

Mei

Appelscha

De Steegdenhal - Appelscha

Zaterdag

20

Mei

De Ravensteinse Dagen

De Bleek - Ravenstein

Zaterdag

13

Mei

Klotsköpparty

Café op de Trepkes - Hulsberg

Zaterdag

6

Mei

40 jaar de Vlammers

Café Salut - Boekel

Zaterdag

6

Mei

JOTIFEST

Terraveenplein - Odiliapeel

Vrijdag

28

April

Geen Grenzen

Hoischurke - Zeeland

Donderdag

27

April

Het Foute Oranjefeest

Arhem De Trans - Arnhem

Woensdag

26

April

Het Foute Oranjefeest

Arhem De Trans - Arnhem

Zaterdag

15

April

Café Hent Uut ’t Zaand

Café-Restaurant Hent Uut 't Zaant - Wekerom

Vrijdag

14

April

BOERUH ROCK

BOERUH ROCK FESTIVALTERREIN - Herwijnen

Zondag

9

April

Grand Cafe Zaal t Viltje

Grand Café - Zaal 't Viltje - Bakel

Zaterdag

1

April

Taps dance event

Café-Restaurant - Ruurlo

Zaterdag

4

Maart

Grootcafé de Swetser

Grootcafé De Swetser - Drachten

Maandag

20

Februari

Carnaval Loverz 2023

Shique de luxe - Schaijk

Maandag

20

Februari

Carnaval Lagerhuis

Het Lagerhuis - Mill

Zondag

19

Februari

Carnavalsoptocht Mill

Mill - Mill

Zondag

19

Februari

Carnaval Elst

Het Wapen Van Elst - Elst

Zaterdag

18

Februari

Carnaval Boven Leeuwen

d'n Dulper - Boven-Leeuwen

Zaterdag

18

Februari

Carnaval Lagerhuis

Het Lagerhuis - Mill

Vrijdag

17

Februari

Carnaval de Merx 2023

Merx Zalencentrum De - Berghem

Donderdag

16

Februari

Mambo's

Mambo's - Gemert

Vrijdag

20

Januari

Fusiefeest Filios Scholengroep

Lunenburg - Loosbroek

Zondag

8

Januari

Uncle Buck Total Loss

Uncle Buck - Someren

Vrijdag

6

Januari

Feestpaviljoen Druten

Feestpaviljoen bij ijsbaan - Druten

Dinsdag

27

December

Besloten feest

Langenboom - Langenboom

Maandag

26

December

Knaldrang

INNESTO - Asten

Maandag

26

December

Broers

Café Broers - Sint Hubert

Zaterdag

3

December

Ironic Duo Party

Heesch - Heesch

Zaterdag

3

December

Brightside

Bright-Side B.V. - Deurne

Zaterdag

26

November

Bazenfeest

Markant Uden - Uden

Donderdag

24

November

Besloten feest

Viegbasis Eindhoven - Eindhoven

Zaterdag

19

November

Besloten feest

Shique de luxe - Schaijk

Donderdag

10

November

Fatste Feestje

Proost in Breda - Breda

Zaterdag

29

Oktober

De Spookboot

Zilvermeeuw - Drimmelen

Vrijdag

21

Oktober

workout Makes Fit

Grand Café / Cafetaria / Zaal - De Hof van Gilze - Gilze

Vrijdag

21

Oktober

workout Makes Fit

Grand Café / Cafetaria / Zaal - De Hof van Gilze - Gilze

Zaterdag

24

September

Puupkesfeesten

Feesttent Puupkesfeesten - Voeren

Donderdag

22

September

Cafe Costa

Café Costa B.V. - Eindhoven

Zaterdag

17

September

super enduro de Tapjagers

Circuit Scheiweg Volkel - Volkel

Zaterdag

17

September

Jera 70

Tuinfeest Jera - Ysselsteyn

Vrijdag

16

September

Kermis Mill Lagerhuis

Het Lagerhuis - Mill

Zaterdag

10

September

Besloten feest Scouting Heesch

Heesch - Heesch

Zaterdag

10

September

Besloten vrijwilligers Borrel Hoessenbosch Festival

Berghem - Berghem

Zaterdag

10

September

Foutdoor

Berkendonk - Helmond

Zaterdag

10

September

Kermis Reusel

Café Bar The Saloon - Reusel

Vrijdag

9

September

Besloten feest

Cuijk - Cuijk

Zondag

4

September

out of the box festival

recreatieplas De Kuilen - Langenboom

Zondag

4

September

Total Loss Festival @springen nondeju area

Aquabest - Best

Zaterdag

3

September

Biezenmortel Bruist

Feesttent - Biezenmortel

Zaterdag

3

September

total loss festival @De Kazerne

Aquabest - Best

Zaterdag

3

September

Total Loss @Springen Nondeju Area

Aquabest - Best

Zaterdag

27

Augustus

11 outdoor Carnaval Edition

evenementen terrein Boven Leeuwen - Boven-Leeuwen

Zaterdag

27

Augustus

Besloten feest

Bruiloft Lobke Kanters & Emiel - Boekel

Vrijdag

26

Augustus

Dorpsfeest Velp

evenemententerrein volgelenzangscheweg tegenover nummer 5 Velp NB - Velp

Zaterdag

20

Augustus

Mosselfeesten

Vissershaven Yerseke - Yerseke

Vrijdag

19

Augustus

Bruiloft

Landgoed de Biestheuvel - Hoogeloon

Zaterdag

13

Augustus

Huntenpop

Dru Park - Ulft

Vrijdag

12

Augustus

Bruiloft

het Udenaartje - Uden

Donderdag

28

Juli

Kazerne Oirschot

Kazerne Oirschot - Oirschot

Vrijdag

22

Juli

Rade aan de Kade

waalkade

Donderdag

21

Juli

Rade aan de Kade

waalkade

Woensdag

20

Juli

Rade aan de Kade

waalkade

Dinsdag

19

Juli

Rade aan de Kade

waalkade

Maandag

18

Juli

Rade aan de Kade

waalkade

Zondag

17

Juli

Rade aan de Kade

waalkade

Zaterdag

16

Juli

Rade aan de Kade

waalkade

Zaterdag

9

Juli

Pleinfeest Ottersum

Pleinfeest Ottersum - Ottersum

Zaterdag

9

Juli

Dreamfields festival

Lathum - Lathum

Zaterdag

9

Juli

Besloten feest Andy

Paintball Games Venhorst - Boekel

Vrijdag

8

Juli

Brightside

Bright-Side - Deurne

Zaterdag

2

Juli

Uncle Buck, Kennedymars feesten

Uncle Buck - Someren

Vrijdag

24

Juni

Thekes kermis feesttent

Café-Zaal Thekes B.V. - Herpen

Zondag

19

Juni

Outlands

Outlands Open Air - Vierlingsbeek

Zaterdag

18

Juni

Genk Belgie

Stadion Genk - Genk

Zondag

12

Juni

Kermis Keldonk

Keldonk feesttent centrum - Keldonk

Zaterdag

11

Juni

Reurpop

Ruurlo - Ruurlo

Vrijdag

10

Juni

Lagerhuis

Milse Pulling - Mill

Zondag

5

Juni

Harreveld

PODIUM KERKPLEIN HARREVELD - Harreveld

Zaterdag

21

Mei

Bruiloft

Berghem - Berghem

Zondag

15

Mei

kampioensfeest Elst

Elst - Elst

Zaterdag

14

Mei

Pronkzitting

d'n Dulper - Boven-Leeuwen

Vrijdag

29

April

Voetbalclub Den Hoorn

SV Den Hoorn - Den Hoorn

Woensdag

27

April

supersized kingsday

Ekkersweijer Recreatie Bv

Woensdag

27

April

Het Foute Oranjefeest

Arhem De Trans - Arnhem

Dinsdag

26

April

This-It

This-it - Werkendam

Zaterdag

23

April

UDNZ

Bevrijdingspark - Uden

Zaterdag

23

April

Sjiekfabriek@UDNZ

Bevrijdingspark - Uden

Zondag

17

April

Friends

Friends Grand Café - Sint Anthonis

Zondag

17

April

Merlinpop

OJC Merlin - Meerlo

Zaterdag

9

April

Besloten Feest

Cafe de Brug - Herpen

Zaterdag

9

April

Besloten Feest Groesbeek

Groesbeek - Groesbeek

Zaterdag

26

Maart

Café bij Tante

Cafe bij Tante - Elst

Zaterdag

19

Maart

Lagerhuis

Het Lagerhuis - Mill

Zaterdag

19

Maart

Broers

Café Broers - Sint Hubert

Zaterdag

5

Maart

Besloten feest

Groesbeek - Groesbeek

Dinsdag

1

Maart

Thekes draait door

Café-Zaal Thekes B.V. - Herpen

Maandag

28

Februari

Carnaval Geffen

Multifunctional Center De Koppellinck - Geffen

Maandag

28

Februari

Carnaval Soos Madhouse

Jongerensoos Madhouse - Ravenstein

Zondag

27

Februari

De Saloon

Café Bar The Saloon - Reusel

Zondag

27

Februari

Carnaval Mill

Mill - Mill

Zondag

27

Februari

Batsers Carnaval Elst

Het Wapen Van Elst - Elst

Zaterdag

26

Februari

Lagerhuis

Het Lagerhuis - Mill

Zaterdag

26

Februari

Carnaval Loverz

De Phoenix - Schaijk

Zaterdag

26

Februari

Carnaval d'n Dulper

d'n Dulper - Boven-Leeuwen

Zaterdag

26

Februari

Secret carnavals party

Paintball Games Venhorst - Boekel

Zaterdag

26

Februari

Karfeest CV de Jungskes

Kerkdriel - Kerkdriel

Vrijdag

25

Februari

Carnaval Grave Feesttent

Grave feesttent - Grave

Vrijdag

25

Februari

Dientje

Dientje - Gemert

Vrijdag

25

Februari

Carnaval Markant

Markant Uden - Uden

Vrijdag

25

Februari

Carnaval de Merx 2022

Merx Zalencentrum De - Berghem

Zaterdag

19

Februari

Wij steunen de horeca/ Tour de Champagne!

De Carrousel Uden - Uden

Zondag

13

Februari

Kick-off carnaval

Café de Verandering - Hilvarenbeek

Zaterdag

12

Februari

Wij steunen de horeca/ Tour de Champagne!

Café Broers - Sint Hubert

Vrijdag

31

December

Besloten feest

Kerkdriel - Kerkdriel

Donderdag

30

December

Besloten feest

Sint Hubert - Sint Hubert

Zaterdag

25

December

Friends

Friends Grand Café - Sint Anthonis

Zaterdag

18

December

Broers

Café Broers - Sint Hubert

Vrijdag

12

November

besloten feest

nnb

Zaterdag

6

November

GEWOON-OMDAT-HET-WEER-MAG-EN-KAN-FEESTJE

paintballgames Venhorst - Boekel

Vrijdag

5

November

Besloten feest Rijsbergen

Café Ut Krisje - Rijsbergen

Zaterdag

23

Oktober

BeslotenFeest

Cafe bij Tante - Elst

Vrijdag

15

Oktober

Café Bright Side

Bright-Side B.V. - Deurne

Vrijdag

15

Oktober

Bruiloft

Hoessenboslaan 19, Berghem - Berghem

Zondag

10

Oktober

Heelrijk Hemelrijk festival

Heerlijk Hemelrijk festival (Hemelrijk) - Volkel

Vrijdag

1

Oktober

besloten feest Den Bosch

Kaserne Den Bosch - Den Bosch

Vrijdag

1

Oktober

Workout Gilze

Grand Café / Cafetaria / Zaal - De Hof van Gilze - Gilze

Zaterdag

18

September

Kermis Mill

Café de Winkel - Mill

Vrijdag

17

September

Kermis Wijchen

Sterrebosch - Wijchen

Zaterdag

11

September

Besloten feest Volkel

Leeuwstraat Volkel - Volkel

Vrijdag

10

September

CV Kloare Kwats afterparty (besloten)

Café Broers - Sint Hubert

Dinsdag

7

September

Bruiloft besloten

Merx Zalencentrum - Berghem

Maandag

6

September

kermis Meijel

Groepsaccomodatie Peel en Maas - Meijel

Donderdag

2

September

Hoessenbosch Berhem

Openluchttheater Hoessenbosch - Berghem

Zaterdag

31

Juli

tuinfeest Grave

Grave - Grave

Zaterdag

31

Juli

Besloten feest Volkel

Looierstraat 16 - Volkel

Vrijdag

9

Juli

Hockeyloverz

Time Out Uitgaanscentrum - Gemert-Bakel

Zaterdag

8

Mei

livestream Almkerk

De Soos Almkerk - Almkerk

Zaterdag

24

Oktober

Broers Sjieke Bazen Bingo

Café Broers - Sint Hubert

Zaterdag

11

Juli

Hittegolf festival

Plein 31 - Venhorst

Vrijdag

3

Juli

Hockeyloverz

Time Out Uitgaanscentrum - Gemert-Bakel

Zondag

21

Juni

Outlands

Vierlingsbeek - Vierlingsbeek

Vrijdag

19

Juni

Willy's Wilbertoord

Vrijdag

12

Juni

Reurpop

Vrijdag

8

Mei

Friends

Friends Grand Café - Sint Anthonis

Zaterdag

25

April

live stream UDNZ

Pater van den Elzenstraat 1 - Heeswijk-Dinther

Vrijdag

17

April

live stream The Unexpected

Deurne - Deurne

Vrijdag

3

April

Feesttent Montfoort

Maandag

24

Februari

carnavalswagen CV Kloare Kwats

optocht Langenboom

Zondag

23

Februari

Klompegats Feestpales Best

Zondag

23

Februari

caranavalsoptocht Elst

elst

Zondag

23

Februari

Cafe de Kok

Café de Kok - Tilburg

Zondag

23

Februari

Uden markt (via allstars)

Zaterdag

22

Februari

De Roefelbus

Boven Leeuwen

Zaterdag

22

Februari

Doppert festival Elst

Logis Hotel Het Wapen Van Elst - Elst

Vrijdag

21

Februari

De Roskam Bemmel

Vrijdag

21

Februari

cv rookworsten Hapert

Donderdag

20

Februari

CV Heikneuters Mariahout

Vrijdag

24

Januari

School Fissa, Cambium College

Vrijdag

17

Januari

't Lagerhuis

Het Lagerhuis - Mill

Vrijdag

3

Januari

Sjieke Bazen newyears party

Sergeant Pepper's - Uden

Dinsdag

31

December

Gillende Keukenmeiden

Dinsdag

31

December

We naaien m der uit Horssen

Dinsdag

31

December

loud n new Harreveld

Zondag

29

December

Duifhelse Plak

Duifhelse Plak - Schaijk

Woensdag

25

December

Cafe Broers

Café-zaal Difference - Sint Hubert

Woensdag

25

December

brightside

Bright-Side B.V. - Deurne

Dinsdag

24

December

De Brouwer Weert

Zaterdag

21

December

De Gouden Leeuw Druten

Vrijdag

13

December

Cue breda

Zaterdag

30

November

Bazenfeest

Markant Uden - Uden

Zaterdag

23

November

cv Durgee

Zaterdag

16

November

Feest Carnavalsvereniging Budel

Gemeenschapshuis Budel

Zaterdag

19

Oktober

Besloten feest

Party Center Wijnand van Delft - Drunen

Zaterdag

12

Oktober

Didamse kermis

Zaterdag

5

Oktober

‘Hasta la Festa’

MFA De Rosmolen - Beneden-Leeuwen

Zaterdag

28

September

Xqlusive Holland

Ziggo Dome - Amsterdam

Zondag

15

September

Yvonne terug op hakken Run

Sergeant Pepper's - Uden

Zaterdag

14

September

kermis Lierop

Lierop - Lierop

Zaterdag

7

September

OJC Jera '70 Season kick off

OJC Jera - Ysselsteyn

Zaterdag

31

Augustus

Feestweek Meerkerk

Voetbalveld Meerkerk - Meerkerk

Zondag

25

Augustus

Liessel kermis

Liessel kermis feesttent centrum - Liessel

Zaterdag

17

Augustus

GRASTIVAL

GRASTIVAL - Luttelgeest

Zondag

4

Augustus

Feestcafe Karakter

Grand Café Karakter - Emmen

Zaterdag

3

Augustus

Huntenpop

Huntenpop - Silvolde

Vrijdag

19

Juli

Rade aan de Kade

Waalkade - Nijmegen

Donderdag

18

Juli

Rade aan de Kade

Waalkade - Nijmegen

Donderdag

18

Juli

Zwarte Cross

Zwarte Cross - Lievelde

Woensdag

17

Juli

Rade aan de Kade

Waalkade - Nijmegen

Dinsdag

16

Juli

Rade aan de Kade

Waalkade - Nijmegen

Maandag

15

Juli

Rade aan de Kade

Waalkade - Nijmegen

Zondag

14

Juli

Rade aan de Kade

Waalkade - Nijmegen

Zaterdag

13

Juli

Rade aan de Kade

Waalkade - Nijmegen

Zaterdag

6

Juli

Dreamfields festival

Rhederlaag Lathum - lathum

Zaterdag

29

Juni

9zero

festivalterrein 9zero - Deurne

Vrijdag

28

Juni

Defqon1

Biddinghuizen - Biddinghuizen

Zondag

23

Juni

Oulands

Outlands Open Air - Vierlingsbeek

Zaterdag

22

Juni

Feestcafe Karakter

feestcafe Karakter - Emmen

Zaterdag

15

Juni

Budel

Sportpark Budel - Budel

Zaterdag

1

Juni

cafe Gij en Ik

Café Gij & Ik (kermis buitenpodium)

Donderdag

30

Mei

Festivaart

Festivaart DRU Park in Ulft - Ulft

Woensdag

29

Mei

Kampioen feest Elst besloten

Elst, Sportpark de Pas - Elst

Zaterdag

25

Mei

Emporium@feestcafe

Emporium - Wijchen

Zaterdag

11

Mei

Jeigdsoos de PUL

Jeugdsoos de PUL - Bruinisse

Donderdag

9

Mei

Difference kermis

Café-zaal Difference - Sint Hubert

Zaterdag

27

April

Het Foute Oranjefeest mainstage

Trans - Arnhem

Vrijdag

26

April

Brasserie de Bock

Feestplein voor Brasserie de Bock - Boxmeer

Zondag

21

April

Sjiekfabriek

Bevrijdingspark - Uden

Zaterdag

20

April

UDNZ

Bevrijdingspark - Uden

Zaterdag

20

April

UDNZ

Bevrijdingspark - Uden

Zaterdag

20

April

Friends

Friends Grand Café - Sint Anthonis

Zaterdag

30

Maart

Herenzitting Heumen

Heumen - Heumen

Vrijdag

29

Maart

Cafferata bedrijfsfeest (besloten)

Fireworks international - Uden

Vrijdag

15

Maart

tentfeest SJIEKE BAZEN clubnight xl

Someren Wilhelminaplein - Someren

Zondag

3

Maart

Carnaval Mill

Landschapspark - Mill

Zondag

3

Maart

Café de Kok

Café de Kok - Tilburg

Zondag

3

Maart

Carnaval Brightside

Bright-Side B.V. - Deurne

Zaterdag

2

Maart

Ambianz carnaval

Ambianz - Zeeland

Zaterdag

2

Maart

Udene kroegentocht Pepper

Sergeant Pepper's kroegentocht - Uden

Zaterdag

2

Maart

Carnaval Elst

Doppert Festival - carnaval editie Wapen van Elst - Elst

Vrijdag

1

Maart

Bistebende

Bistebende - Son

Vrijdag

1

Maart

Café de Kater

Cafe de Kater - Oudewater

Vrijdag

1

Maart

Partycentrum de Platte Vonder

Partycentrum De Platte Vonder - Someren

Zaterdag

23

Februari

cafe Daan

cafe Daan - Winssen

Zaterdag

9

Februari

Lagerhuis

Het Lagerhuis - Mill

Zaterdag

2

Februari

adhd

Time Out Uitgaanscentrum - Gemert-Bakel

Vrijdag

1

Februari

Cafe Oers Gezellig

Café Restaurant Oers Gezellig - Veldhoven

Vrijdag

25

Januari

De Tapperij

De Tapperij - Ruurlo

Vrijdag

18

Januari

Middelburg

CSW van de Perre - Middelburg

Vrijdag

18

Januari

Lick It

El Sombrero - Reusel

Vrijdag

4

Januari

Pepper

Sergeant Pepper's - Uden

Zondag

30

December

NYE Horssen

Dorpshuis de Horst (Sporthal) - Horssen

Zondag

30

December

Ambianz

Ambianz - Zeeland

Vrijdag

28

December

Duifhelse Plak Schaijk

stichting Duifhelse plak - Schaijk

Dinsdag

25

December

Crazy XX-Mas

Concertgebouw de Vereeniging - Nijmegen

Dinsdag

25

December

Brightside

Bright-Side B.V. - Deurne

Maandag

24

December

Brouwer

De Brouwer - Weert

Zaterdag

15

December

Ons Caffeij

Ons Caffeej B.V. - Uden

Vrijdag

30

November

Brightside

Bright-Side B.V. - Deurne

Vrijdag

30

November

Dailyfools presents party crèche

Ambianz - Zeeland

Zaterdag

24

November

Bazenfeest

Markant Uden - Uden

Vrijdag

16

November

PUUPKESFEESTEN

PUUPKESFEESTEN - Voeren

Vrijdag

26

Oktober

Besloten feest Pannenkoekenbakker Zeeland

Pannekoekenbakker - Zeeland

Vrijdag

26

Oktober

Brightside

Bright-Side B.V. - Deurne

Donderdag

27

September

Prive feest

Friends Grand Café - Sint Anthonis

Zaterdag

22

September

Bladel personeelsfeest

Feesttempel Ambiani - Bladel

Vrijdag

21

September

Kermis Someren

Café D'n Egelantier - Someren

Maandag

17

September

Sterrebosch Kermis Wijchen

Sterrebosch - Wijchen

Zaterdag

1

September

Beach Event Son

Festivalterrein De waterhoef - sint oedenrode

Zaterdag

25

Augustus

Heise Bierfeesten

Heise Bierfeesten - Someren heide

Zaterdag

25

Augustus

Stichting Stunnisse zomerfeesten

Stichting Stunnisse zomerfeesten - Sint Anthonis

Vrijdag

24

Augustus

Stunnise Zomerfeesten

Stichting Stunnisse zomerfeesten - Sint Anthonis

Zaterdag

18

Augustus

Fabulous United

Sportpark Uden - Uden

Vrijdag

10

Augustus

Kermis Venhorst

Plein 31 - Venhorst

Zaterdag

4

Augustus

Brightside kermis

Brightside - Deurne

Donderdag

19

Juli

Uden Kermis

Café de Preek - Uden

Vrijdag

13

Juli

Friends

Friends Grand Café - Sint Anthonis

Donderdag

12

Juli

Hockeyloverz

Time Out Uitgaanscentrum - Gemert-Bakel

Zondag

8

Juli

Outlands

Sportpark Soetendaal - Vierlingsbeek

Zaterdag

7

Juli

Dreamfields

Muggenwaard - Lathum

Donderdag

5

Juli

Hockeyloverz

Time Out Uitgaanscentrum - Gemert-Bakel

Zondag

24

Juni

Defqon

Evenemententerrein Biddinghuizen - Biddinghuizen

Zaterdag

23

Juni

9Zero

Festivalterrein Breemortelweg - Zeilberg

Vrijdag

22

Juni

Mill at the Park

Landschapspark Mill - Mill

Donderdag

21

Juni

Kermis Odiliapeel

De Beukenhof - Odiliapeel

Vrijdag

8

Juni

Time out

Time Out Uitgaanscentrum - Gemert-Bakel

Donderdag

7

Juni

club Difference

Café-zaal Difference - Sint Hubert

Zondag

27

Mei

Thekes Herpen braderie

Café-Zaal Thekes B.V. - Herpen

Zaterdag

26

Mei

Emporium

Waterskicentrum De Berendonck - Wijchen

Vrijdag

25

Mei

Brightside

Bright-Side B.V. - Deurne

Donderdag

24

Mei

Gala Sancta Maria Mavo

Sancta Maria Mavo - 's-Hertogenbosch

Zondag

20

Mei

Freshtival (Der Hitspot Stage)

Recreatiepark Het Rutbeek - Enschede

Vrijdag

18

Mei

Grand Cafe & Club 6001

Club 6001 - Weert

Zaterdag

12

Mei

Bruiloft

Gassel - Gassel

Dinsdag

8

Mei

Carrousel

De Carrousel Uden - Uden

Donderdag

3

Mei

6 Happy Hours

Lunenburg Events & More - Loosbroek

Vrijdag

27

April

Foute Oranjefeest

Trans - Arnhem

Zaterdag

21

April

UDNZ sjiekfabriek

Bevrijdingspark - Uden

Zaterdag

21

April

UDNZ mainstage

Bevrijdingspark - Uden

Vrijdag

20

April

Oranjeweek

Feesttent Reghthuysplein - Nieuwkoop

Donderdag

5

April

Potter Schaijk

Café Feesterij De Potter - Schaijk

Zaterdag

31

Maart

Friends

Friends Grand Café - Sint Anthonis

Vrijdag

30

Maart

Het Foute Paasfeest

Concertgebouw de Vereeniging - Nijmegen

Vrijdag

23

Maart

Brightside

Bright-Side B.V. - Deurne

Zaterdag

10

Maart

Underdogs take over

Bright-Side B.V. - Deurne

Vrijdag

9

Maart

Halfvastenfeesten

Halfvasten feesten Zeeland - Zeeland

Donderdag

1

Maart

Ran-d We rule the night

Poppodium Atak - Enschede

Vrijdag

23

Februari

CV De Nachtgravers

Plein - Overlangel

Dinsdag

13

Februari

Carnaval

Kerkdriel

Maandag

12

Februari

Carnaval

Cafe Bright Side - Zaalberg

Maandag

12

Februari

Carnaval

Geffen

Maandag

12

Februari

Carnaval Loverz

De Potter - Schaijk

Zondag

11

Februari

Jeugdcarnaval

Mill

Zondag

11

Februari

Carnaval

Elst

Zaterdag

10

Februari

Fresh Carnaval

Ambianz - Zeeland

Zaterdag

10

Februari

Karnaval Festival

Festivalterrein - Moergestel

Vrijdag

9

Februari

Carnaval

Grave

Zaterdag

13

Januari

Stiek BDAY Bash

De Wissel - Mill

Vrijdag

5

Januari

Bazige Beats

Sergeant Peppers - Uden

Zondag

31

December

Countdown Festival

Fabriekshal - Zeeland

Zondag

31

December

Uit en Nieuw

Vunderke - Macharen

Dinsdag

26

December

Friends

test ROCK FESTIVALTERREIN - Herwijnen

Dinsdag

26

December

Crazy XX-Mas

Nijmegen

Zaterdag

16

December

Brightside

Cafe Bright Side - Zeilberg

Zaterdag

16

December

Nacht van Time Out

Time Out - Gemert

Zaterdag

25

November

BAZENfeest

Markant - Uden

Vrijdag

17

November

Zonder Pardon

Veulen

Zaterdag

11

November

OJKB Polonaise Rave

De Tavenu - Waalwijk

Zaterdag

28

Oktober

Brightside

Café Bright Side - Zeilberg

Zaterdag

30

September

De Steupel

Nieuwkoop

Maandag

25

September

Uncle Buck

Someren

Zaterdag

23

September

Dailyfools B-Day

Ambianz - Zeeland

Zaterdag

16

September

Hausa Wausa

Time Out - Gemert

Zaterdag

16

September

Thekes

Thekes - Herpen

Zaterdag

16

September

Friends

Sint Anthonis

Vrijdag

15

September

Kermis Mill

Mill

Zaterdag

9

September

Season Kick Off

Ysselstein

Zaterdag

26

Augustus

Octopus Rugby Club

Uden

Vrijdag

25

Augustus

Kermis Zeeland

Zeeland

Vrijdag

25

Augustus

Stunnisse zomer festival

St Antonis

Zaterdag

19

Augustus

Dutch Valley

Spaarnwoude

Maandag

14

Augustus

Kermis Geffen

Geffen

Maandag

7

Augustus

Kermis Zeilberg

Café Bright Side - Zeilberg

Maandag

7

Augustus

Kermis Wanroij

Wanroij

Zaterdag

15

Juli

Kermis Uden

Ons Caffeej - Uden

Zondag

9

Juli

Dreamfields Festival

Lathum

Donderdag

29

Juni

Bedrijfsfeest

Wijchen

Zondag

25

Juni

Kermis Odiliapeel

Feesttent - Odiliapeel

Zaterdag

24

Juni

9zero

Deurne

Vrijdag

16

Juni

Simply Wild Festival

De Kuilen - Langenboom

Zaterdag

10

Juni

De Hofnar

De Hofnar - Aalten

Woensdag

24

Mei

Gala

Markant - Uden

Dinsdag

23

Mei

Gala

Den Bosch

Zaterdag

20

Mei

United Festival

Sportpark - Uden

Zaterdag

29

April

UDNZ 'Castle of Love'

Bevrijdingspark - Uden

Woensdag

26

April

Café de Winkel

Café de Winkel - Mill

Zondag

16

April

Brightside

Café Bright Side - Zeilberg

Zondag

16

April

Friends

Grand Cafe Friends - Sint Anthonis

Zondag

16

April

Foute Paasfestival

Honigcomplex - Nijmegen

Dinsdag

28

Februari

Carnaval Geffen

Geffen

Maandag

27

Februari

Carnaval Lagerhuis

T Lagerhuis - Mill

Zaterdag

25

Februari

Fresh Carnaval

Ambianz - Zeeland

Zaterdag

25

Februari

Ujese Kroegentocht

Markt - Uden

Zaterdag

25

Februari

Ujense Kroegentocht

Sergeant Peppers - Uden

Vrijdag

6

Januari

Sjieke Bazen Release Party

Sergeant Peppers - Uden